Muutoksia Second Hand -palvelussamme – yhteistyö nykyisen kumppanin kanssa päättyy
|
|
|
Lukuaika: 0 min
|
|
|
Lukuaika: 0 min
Haluamme pitää huolta siitä, että meiltä ostetut vaatteet pysyvät käytössä ja ilahduttavat mahdollisimman pitkään. Palvelumme kehittämiseksi olemme päättäneet lopettaa yhteistyön nykyisen Second Hand -kumppanimme kanssa.
Second Hand -palvelu päättyy nykyisessä muodossaan 30.9.2026.
Asiakkaamme voi käyttää palvelua normaalisti 30.9.2026 asti.
Asiakkaiden ostohyvitykset ovat turvassa: Kaikki palvelun kautta kertyneet ostohyvitykset säilyvät asiakkaiden tileillä täysin ennallaan ja ovat käytettävissä myös syyskuun jälkeen Kekäleen myymälöissä.
Katse tulevassa: Etsimme parhaillaan uutta kumppania ja ratkaisua vaatteiden kiertoa varten.
Tavoitteemme ei muutu: haluamme jatkossakin tarjota helpon tavan pidentää vaatteiden käyttöikää ja varmistaa, että Kekäleeltä hankitut lempivaatteet pysyvät kierrossa mahdollisimman pitkään. Kiitämme kärsivällisyydestä muutoksen keskellä ja tiedotamme uudesta palvelusta heti, kun asiat edistyvät!